I że cię nie opuszczę…

I że cię nie opuszczę…

Drewno jest nie tylko piękne, ale także wyjątkowo trwałe. Dobrze dobrana podłoga będzie nie tylko ozdobą, ale także świetną inwestycją, która posłuży nam przez wiele lat. Podobno tanie produkty są tylko dla bogatych, gdyż trzeba je często (i kosztownie) wymieniać. Pomyślmy więc dwa razy, zanim wybierzemy materiał na naszą posadzkę.

Podłoga to podstawa. Jeśli planujemy urządzić swoje wymarzone mieszkanie, trzeba zacząć od solidnych podstaw. Dobierając odpowiednią podłogę oszczędzimy sobie przykrych niespodzianek i przymusowych remontów. Podłoga to przecież miejsce, które będzie pamiętać wszystkie nasze kroki, pierwsze upadki naszego dziecka i pierwsze siwe włosy, spadające z naszych głów. Wszystko to jednak pod warunkiem nabycia solidnej, najlepiej drewnianej, posadzki.

podłogi drewniane

Drewno nigdy nie wychodzi z mody, to absolutny i bezdyskusyjny król wnętrz. Niektóre podłogi drewniane mają nawet 50 lat gwarancji, co daje nam gwarancję bezproblemowego stąpanie po naszym osobistym lesie. Podłogi drewniane mają tę przewagę nad panelami, że zawsze możemy je ulepszyć czy poprawić. Zawsze możemy zeszlifować wierzchnią warstwę i na przykład nadać delikatny kolor. Można też zmieniać połysk desek, stosując oleje do drewna czy też specjalne lakiery. Nie ma drugiej takiej samej deski. Indywidualiści na pewno docenią naturalny układ słojów i zabarwienia konkretnych desek. Podobno najlepszym dekoratorem jest Matka Natura, dlatego prawdziwi koneserzy docenią bogactwo i różnorodność jej wzorów.

Słój w składzie porcelany. Twarde drewno z dużą warstwą lakieru, (najlepiej utwardzonego UV), skutecznie potrafi ukoić nerwy, nawet, gdy wszystko nam leci z rąk. Każdy przecież czasem wstanie lewą nogą, albo miewa dwie lewe ręce. Nasza wywrotność się zmienia, jednak dobrze zabezpieczona struktura desek – nie ma takiego prawa.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *